Léčebná a relaxační masáž

Tradiční tibetská masáž Ku Nye (tib. bsku mnye) je jednou z léčebných metod a nedílnou součástí tradiční tibetské medicíny, pocházející od dávných léčitelů z Tibetu z dob před více než 3900 lety. „Ku” v sobě zahrnuje aplikaci speciálně připravených léčivých olejů v biokvalitě, mobilizaci kloubů a zahřívání specifických míst a bodů nahřátými kameny či teplými obklady. „Nye” je samostatná masáž svalů, šlach, práce s akupresurními body a ošetření energetických kanálů.

Jak bude vypadat moje masáž Kunye?

Tradiční tibetská medicína používá kromě masáže Ku Nye další léčebné terapie jako Hor Me (terapie nahřátým olejem a malými obklady se směsí bylin), Do Nye (masáž kameny nebo mušlemi), Me Bum (terapie baňkování), Juk Čö (masáž tyčkami z bambusu, santalového dřeva a léčivých bylin), Me Tsa (moxování neboli moxa), Dug (terapie léčebnými obklady).

Tyto terapie jsou použity v 90 minutové masáži celého těla v příslušných kombinacích dle stanovené diagnózy, založené na principech tradiční tibetské medicíny.

Jaké jsou účinky masáže Kunye?

Masáž Kunye má silné regenerační a posilující účinky. Uvolňuje stažené svaly, uvádí energii zpět do rovnováhy, napravuje funkci vnitřních a smyslových orgánů.

Eliminuje toxiny nahromaděné v těle, odstraňuje nervové a psychické poruchy jako nespavost, depresi a nervozitu.

Bio oleje nejvyšší kvality

Tradiční tibetská masáž Kunye je prováděna s různými bio-olejemi nejvyšší kvality, macerovanými s léčivými bylinami podle receptur tradiční tibetské medicíny, použitými podle vaší typologie a aktuálního zdravotního stavu.

masáž nohou

Masáž Ku Nye

Aplikace kvalitního oleje, mobilizace kloubů, práce se svaly, ošetření akupresurních bodů a energetických kanálů dle principů tradiční tibetské medicíny, použití dalších terapií tibetské medicíny dle stanovené diagnozy.

Dárkový poukaz

Masáž Kunye